piątek, 19 grudnia 2014

T-64BV - work with oil paints

Cześć,

Tak to wygląda po zabawach z olejami i siuwaksami od AK. Teraz czas na pigmenty i ewentualnie potem jeszcze się pobawię.

I have been working with oil paints and AK Interactive paints for few last days. The model is ready for some pigments.Zaczynam powoli kombinować z ładunkiem na wieżę, żeby wyglądało to w miarę jak na którymś ze zdjęć - będę szedł mniej więcej w kierunku widocznym z nagrań wideo z Kramatorska. Taka też będzie podstawka pod model - asfalt i kawałek betonowej barykady.

I'm trying to complete load similar to what we can see on photos of real wehicle. Of course there is much more work to do.I na koniec: kilka kolejnych zdjęć oryginału. :D
Ułożyłem sobie trochę w głowie to co mam na zdjęciach i to co wiem z internetu. Ten czołg praktycznie zawsze jest fotografowany w otoczeniu BTRów z 95 Brygady Aeromobilnej z Żytomierza. Nie sądzę, żeby był to czołg konkretnie z tej jednostki, bo nie ma ona wg. etatów żadnego pododdziału pancernego. Możliwe, że został przydzielony do niej. I to chyba chyba tyle z nowości - złożę to wszystko do kupy, gdy powstanie galeria. ;)


Now you can see two new photos of this vehicle. I summarized all informations that I have and it looks like that this tank was cooperating with 95th Airmobile Brigade from Zhytomyr. It's all I know at the moment.Przy okazji - mam jeszcze takie dwa zdjęcia:
This two photos shows a tank which was hit probably by RPG. It's interesting, because this kind of damage reminds me "my" tank. Maybe this is it? 


Czy to żywcem nie wygląda jak "mój" czołg kilka chwil po otrzymaniu trafienia? Niestety, konkretnego info brak.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz